Ukrayna Banka Hizmetleri

Türkiye’den,  Azerbaycandan ve diyer ülkeler’den  Ukrayna’ya para göndermek, para almak için en hızlı ve güvenli yol hangisi derseniz ilk sırada Western Union’u tercih edebilirsiniz. Türkiye’de birçok banka Western Union ile Ukrayna’ya para gönderme işlemi yapmaktadır. Para gönderme işlemi anlık olduğu için aynı gün içerisinde gönderdiğiniz parayı Ukrayna’dan çekmek mümkün. Burada 100 dolara bankaların aldığı 3 dolar ile 5 dolar arasında bir komisyon bulunmaktadır.

Western Union ile Ukrayna’ya ne kadar para gönderebilirim derseniz, aylık ve günlük limitleri bulunmaktadır. Onun dışında herhangi bir bankadan Ukrayna bankasına da para gönderebilirsiniz. Burada en önemli olan göndereceğiniz kişinin hesap bilgileri yani sıra swift kodunu da almanız olacaktır. Ukrayna bankaları aracılığı ile para gönderme işlemi 1-5 iş günü arasında değişmektedir.

Privatbank ve UkrSibbank Ukrayna bankaları içinde en fazla şubesi ve atmsi bulunan bankalar. Ama bunlar içerisinde Privatbanki ayrı tutmak gerek. Hemen hemen her cadde ve sokakta şubesini atmsini görmek mümkün. Ukrayna’nın en büyük ve en fazla işlem hacmi olan bankası aynı zamanda Privatbank.


Copyright © 2020 Number One Education Yurt Dışı Eğitim ve Danışmanlık. Tüm Hakları Saklıdır !


Copyright © 2020 Number One Education Yurt Dışı Eğitim ve Danışmanlık. Tüm Hakları Saklıdır !

Translate »