Şirket hakkında

Number One Education hakkında

2011 yılında kurulan Number One Education olarak biz yıllardır dünyanın pek çok ülkesinden yüzlerce öğrenciye, dünyanın önde gelen üniversitelerinde okuma imkanı veren, alanının en başarılı firmasıyız. Firma olarak bugüne kadar, TürkiyeAzerbaycan, İran, Ukrayna ve Marakeş  gibi ülkeler başta olmak üzere birçok ülkeden 2 binin üzerinde öğrenciye yurt dışında eğitim alma imkanı sunduk. Öğrencilerimizin akıllarına takılabilecek her soru için deneyimli kadromuz ile 7/24 onlara destek vermek için işimizin başındayız.

Ukrayna üniversitelerine girmek için ihtiyaç duyulan belgeler ve yapılması gerekenlere dair her konuda öğrencilerimize destek sunuyoruz. Bu desteğimizle öğrencilerin meraklarını pekiştiriyor, eğitim şevklerine katkıda bulunuyoruz. Özellikle Tıp, Hukuk, Mimarlık, Bilgisayar Mühendisliği gibi yüksek ilgi gören bölümler için öğrencilerin hangi ülkeleri ve hangi üniversiteleri seçebilecekleri konusunda onları bilgilendiriyor, tüm süreci ise profesyonel ekibimizle yönetiyoruz.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Öğrenci kayıtlarını ekonomik danışmanlık fiyatları ile gerçekleştirmek ve öğrencilere bu hizmet bedeli karşılığında gerçek ve doğru bir hizmet anlayışı benimsemektedir. Daha açık bir dille ifade etmek gerekirse, işimizi olabilecek en iyi şekilde yapmaktır.

Kalite Politikamız

  • Eğitim almak için gelen öğrencileri, evimize gelen bir misafir gibi benimsemek.
  • Öğrenciye tüm yurtdışı süreci boyunca her konuda istinasız destek olmak.
  • 7/24 saat, yaşayacak olabileceği sağlık sorunlarında destek olmak.

Değerlerimiz

Biz, tüm çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla bir aile gibi büyüdük. Kurulduğumuz tarihten bu yana herkese saygı duyarak çalıştık. Sahip olduğumuz aile değerlerini korumaya devam ettik ve edeceğiz.

UKRAYNADA RUSÇA VE İNGİLİZCE KURSU (1-2-3 AYLIK)

Kurslarımız Ukrayna Harkov şehir merkezindedir.  Harkov Rusça ve İngilizce Kurslarımız ÜNİVERSİTE bünyesinde düzenlenmektedir. Eğitimler, ana dili Rusça ve İngilizce olan Dil uzmanları tarafından verilmektedir.

Mezuniyet

Number One Education Group olarak, önemli ülkelerdeki; devlet kurumları, başarılı üniversiteler, vakıflar ve büyük şirketlerle iş birlikleri yaparak hizmet verdiğimiz öğrencilere mezun olduktan sonra yüksek maaşlar alabilecekleri başarılı bir kariyer hedefine giden yolda destek oluyoruz. 

Güçlü mezunlar

2020 mezunlarımıza bir kez daha mezun olarak bugüne kadar verdikleri emeklerin karşılığını almalarından dolayı onları kutluyoruz. Uzun gecelerin, uykusuz sabahların peşini bırakmadığı zamanlara inat dik duruşunuzla kazandığınız başarılar daim olsun!

Translate »